INSTALACJA

Sala okolicznościowa „Złota Róża” znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień

www.salaokolicznosciowa.pl

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe oparte o modele głośników Eminence i MAG. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne w rozsądnej cenie. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu COAX10” 28x25x25 cm i mocy 250 W. Zestaw basowy BD 21/1200 stoi na podłodze i jest oparty o chłosni 21” mocy 1200W.

W całym lokalu zostały zamontowane:

            - 4x coax 10

            - 1x BD 21/1200

Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy mocy to 2200 W.

System umożliwia nagłośnienie DJ a nawet całego zespołu. W skład systemu wchodzi nagłośnienie, ale też prosty mikser i odtwarzacz Dj’ski a nawet mikrofon bezprzewodowy, co sprawia, że Dj może przyjść tu  nośnikami muzyki.

Nad poprawną praca systemu czuwa procesor  sygnałowy. System jest tak wydajny i dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

 

System został uruchomiany w listopadzie  2009 . Zapraszamy do zasięgnięcia opinii właścicieli Lokalu na temat jakości usług TMSS.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Sala okolicznościowa "Złota Róża" Jasień/GdańskaSala okolicznościowa "Złota Róża" Jasień/GdańskaSala okolicznościowa "Złota Róża" Jasień/GdańskaSala okolicznościowa "Złota Róża" Jasień/Gdańska

zobacz wszystkie instalacje >>>