INSTALACJA

Hotel „Czarna Perła” znajduje się w miejscowości Przejazdowo 5 km od Gdańska. www.czarna-perla.pl

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

Lokal składa się z 3 stref:

- parkiet

- recepcja

- dogłośnienia

TMSS stosuje zestawy głośnikowe oparte o modele głośników Oberon i Mag . Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne w rozsądnej cenie. Dzieki umiarkowanej cenie możemy zamontowac strzetu dużo we  Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

 

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu COAX10” 28x25x25 cm i mocy 250 W. Zestawy  basowe BD 1200  stoją na scenie.

W całym lokalu zostały zamontowane:

- 4x COAX 10

- 2x BD 1200

-48 x głośnik sufitowy

Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy mocy to 4k W.

System umożliwia nagłośnienie DJ a nawet całego zespołu. W skład systemu wchodzi nagłośnienie, ale też prosty mikser strefowy.

Nad poprawną praca systemu czuwa procesor  sygnałowy. System jest tak wydajny i dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

System został uruchomiany w kwietniu 2012 . Zapraszamy do zasięgnięcia opinii właścicieli lokalu na temat jakości usług TMSS.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Hotel "Czarna Perła" Przejazdowo Hotel "Czarna Perła" Przejazdowo Hotel "Czarna Perła" Przejazdowo

zobacz wszystkie instalacje >>>