INSTALACJA

Klub Foksal XVIII przy ulicy& Foksal 18. Na imprezie pojawiło się wiele znanych gwiazd m.in.: Marcin Paprocki, Przemysław Cypryański, Joanna Majstrak, Krzysztof Skiba, Tomasz Lubert, Marta Dąbrowska i Michał Milovicz. Działalność klub inaugurowała oficjalnie Edyta Herbuś.

www.facebook.com/foksalxviii

 

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

 

Sam lokal składa się z 3 stref :

- parkiet

- VIP

- dogłosnienia

 

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie na każdej sali. Dodatkowo w każdej strefie może być słyszalne inne źródło i tak na przykład można prowadzić 2 całkowicie niezależne imprezy Parkiet i VIP.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberton. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu 12” 34x34x30 cm i mocy 800 W. Zestawy dogłaśniające to COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1600 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 15” o łącznej mocy 1600W.

 

W całym lokalu zostały zamontowane:

            - 4x COAX  12 ( bi amp)

            - 4x COAX 6,5

            - 2x BD 1600 

Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy mocy to 10 kW.

Nad poprawna pracą systemu czuwa procesor sygnałowy 4in/8out. Dzięki temu każda strefa jest całkowicie niezależnie wystrojona do potrzeb w danym miejscu. Każde dogłośnienie jest odpowiednio opóźnione i dopracowane brzmieniowo. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

 

System został uruchomiany w maju 2012. Zapraszamy do zasięgniecie opinii właścicieli klubu na temat jakości usług TMSS.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Klub "Foksal XVIII" Warszawa Klub "Foksal XVIII" Warszawa Klub "Foksal XVIII" Warszawa Klub "Foksal XVIII" Warszawa Klub "Foksal XVIII" Warszawa

zobacz wszystkie instalacje >>>