INSTALACJA

Goryl We Mgle znajduje się na Pradze Północ  w Warszawie

 www.gorylwemgle.pl

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

 

Sam lokal składa się z 4 stref  na 2 piętrach:

- piwnica ( parkiet dyskotekowy +dogłosnienia )

- parter ( sala klubowa, VIP, dogłośneinia )

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie na każdej sali. Dodatkowo w każdej strefie może być słyszalne inne źródło i tak na przykład można prowadzić 2 całkowicie niezależne imprezy na każdym piętrze i sali VIP.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberton. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu 12” 34x34x30 cm i mocy 800 W. Zestawy dogłaśniające to COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1600 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 15” o łącznej mocy 1600W.

W całym lokalu zostały zamontowane:

            - 6x COAX  12

            - 6x COAX 8

            - 3x BD 1600 

Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy mocy to 14 kW.

Każda sala pełni tu inna rolę Parter to klub koncertowy. Piwnica do dyskoteka. Wytchnienia i prywatności możemy doznać w sali VIP. 

Nad poprawna pracą systemu czuwają 2 procesory sygnałowe. Dzięki temu każda strefa jest całkowicie niezależnie wystrojona do potrzeb w danym miejscu. Każde dogłośnienie jest odpowiednio opóźnione i dopracowane brzmieniowo. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

System został uruchomiany w maju 2012. Zapraszamy do zasięgniecie opinii właścicieli klubu na temat jakości usług TMSS.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Klub "Goryl We Mgle" WarszawaKlub "Goryl We Mgle" WarszawaKlub "Goryl We Mgle" WarszawaKlub "Goryl We Mgle" WarszawaKlub "Goryl We Mgle" Warszawa

zobacz wszystkie instalacje >>>